GES Sigortaları

Güneş Enerji Santrali Sigortaları;

Ülkemiz güneşlenme süreleri ve yatırım yapılabilecek arazi mevcudiyeti bakımından PV Güneş enerji sistemi yatırımlarına oldukça müsaittir. Dolayısıyla konu her biri potansiyel müşterimiz olan yatırımcıların dikkatini çekmektedir.

Kotra Sigorta olarak müşterilerimizin aldıkları yatırım kararlarında yanlarında bulunup onları desteklemek adına GES Sigorta ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmalar yürütmekteyiz.

Güneş Enerji Santrallerinin gerek kurulum gerekse işletme dönemindeki elementer ve finansal kayıplar başlığı altındaki risklerine çözüm üretiyoruz.

Montaj döneminde kullanılan ekipmanlara gelebilecek zararlar ile montaj personelinin geçirebileceği iş kazalarına karşı sigortalılarımızın korunmasını sağlayabilmekteyiz. Ayrıca; kurulumu yapılacak ekipmanları olası hasarlara karşı şantiye sahasına gelene kadar teminat altına alıyoruz.

İşletme döneminde de faaliyette bulunan Güneş Enerji Santralini doğal afet risklerine, yangına ve hırsızlığa karşı güvence altına alıyoruz. Ayrıca; Teminata giren olası bir hasar sonrası santralin elektrik üretememesi nedeni ile işletmenin uğradığı Kar Kayıplarına teminat sağlıyoruz. Kullanılan ekipmanların üreticileri tarafından taahhüt edilen üretim performanslarının düşmesi halinde de teminat sağlayabilmekteyiz.

Konu hakkında yaptığımız araştırmalar ve özel sigorta çalışmaları ile yatırımcısının her an yanında bulunuyor ve yatırımcısının sadece büyümeye odaklanmasını sağlıyoruz.

Hemen Teklif Al

Yandaki formlar ile istediğiniz sigorta için hemen teklif alabilirsiniz.