Otel Paket Sigortaları

Geniş Kapsamlı Otel Paket sigortaları;

Ancak hasar sonrası fark edilebilen, otellerin mevcut sigorta poliçelerinde yer alan muafiyet oranları ve teminat kısıtlamaları turizm işletmelerine çok büyük faturaların çıkmasına sebep olmaktadır. Kotra Sigorta olarak, bu mağduriyetleri ortadan kaldırmak amacıyla yurt dışı reasürör şirketlerle özel olarak tasarladığımız “Otel Paket Poliçeleri” ile Turizm Sektörüne hizmet vermekteyiz.

Bina, Makine, Elektronik Cihaz, Demirbaş, İskele, Emtia, Cam, Dekorasyon, Sanat Eserleri, Misafir Sorumluluk, Personel Sorumluluk, Misafir Dışındaki Üçüncü Şahıs Sorumluluk, Hukuksal Sorumluluk, Kiracı ve Diğer İşletmeler Sorumluluk vb. bir çok riskinize avantajlı özel şartlarla teminatlar sağlamaktayız.

Yabancı misafirlerinizin kendi ülkelerindeki mahkemeler kanalıyla açacakları davalarla, kurumunuza yönlendirilen tazminat taleplerini de, poliçelerimiz ile teminat altına almaktayız.

Özellikle fırtına risklerinde uyguladığımız düşük muafiyetlerimizle, bu hasara bağlı oluşan mağduriyetlerin de önüne geçmekteyiz.

Geniş teminat içerikleri ve rekabetçi fiyat avantajları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram